K&K SELEKT CENTRUM DORADZTWA PERSONALNEGO

Katarzyna Kordoń

Dyrektor Zarządzający i Doradca Personalny w firmie doradztwa Personalnego K&K Selekt, specjalizującej się od 18 lat w rekrutacji "Direct Search" kadry menedżerskiej i specjalistycznej dla międzynarodowych firm produkcyjnych i usługowych oraz nowych inwestorów w Polsce. Członek Doliny Lotniczej i ekspert w dziedzinie HR. Partner i doradca HR dla Państwowej Agencji i Informacji Zagranicznych. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych.

katarzynak@kkselekt.com

Katarzyna Kordoń

K&K SELEKT CENTRUM DORADZTWA PERSONALNEGO

Natalia Silarska

Project Manager - Recruitment Partner 
natalias@kkselekt.com 
Mobile +48 504 170 500 

Sylwia Szymczycha

Recruitment Project Coordinator
Phone +48 17 871 39 77
Mobile +48 500 026 500
sylwia.szymczycha@kkselekt.com

Joanna Tucholska

UK Business Development Manager 
joanna.tucholska@kkselekt.com 
Mobile +44 75235 81935

FORMULARZ KONTAKTOWY


DLA KLIENTÓW


 

Sylwia Szymczycha
Recruitment Project Coordinator
mobile +48 500 026 500 phone +48 17 871 39 77 sylwia.szymczycha@kkselekt.com

DLA NOWYCH INWESTORÓW


 

Sylwia Szymczycha
Recruitment Project Coordinator
mobile +48 500 026 500
phone +48 17 871 39 77
sylwia.szymczycha@kkselekt.com

Joanna Tucholska
UK Business Development Manager
mobile +44 75235 81935
joanna.tucholska@kkselekt.com

DLA KANDYDATÓW


 

Dział Rekrutacji
tel.+48 (17) 871 39 77
rekrutacja@kkselekt.com

BIURO


 

KK Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
ul. Powstańców Wielkopolskich 2
35-330 Rzeszów, Poland

tel./fax: +48 (17) 871 39 77
kkselekt@kkselekt.com

Rekrutacja inżynierów - baza specjalistów | K&K Selekt